20.1.2013

שלוש חופשות במקומות קסומים במדבר!!

בחודשיים האחרונות התמזל מזלי ומצאתי את עצמי בשלושה מקומות נפלאים במדבר. על שלושתם אני ממליצה באהבה גדולה. שלושה סופ"ש מיוחדים במדבר, האחד עם חברות, השני עם עמיתים ללימודים והשלישי והאחרון עם משפחתי היקרה- בן זוגי ושני ילדינו.
הראשון - סופ"ש חברות שארגנתי ( סתם כך, ללא סיבה מיוחדת) בתחילת נובמבר לחברותיי המשובחות והטובות. יצאנו לכפר הנוקדים (בקרבת ערד) - ושהינו בחדרי אירוח ציוריים, קיבלנו מתחם פרטי ובו ערכנו ארוחת שישי מגוונת, עשינו משחקי חברה ולמחרת פתחנו את הבוקר בארוחה ססגונית משעה ידינו, לאחר הארוחה חברתי אפרת, אומנית ויוצרת מוכשרת במיוחד, העבירה לנו סדנת צביעת כבשים. את הכבשים המתוקות היא הכינה מעיסת נייר מבעוד מועד.סופ"ש חברות בכפר הנוקדים


השני - חופשה קסומה בחאן בארותיים שבעזוז. שום דבר שאכתוב כאן לא יתאר את היופי העז של הפשטות, המדבר, הצבעים והטקסטורות שמגיחים מכל עבר. תנאי הלינה בסיסיים מאוד והמקום כולו אקולוגי, קומקום תה וקפה  תמיד נמצאים במדורה. השנה, הענקתי לעצמי מתנה גדולה והתחלתי ללמוד לימודי מנהיגות בנגב. כחלק מתוכנית הלימודים יצאנו כולנו לריטריט בן יומיים שהיה מיועד להתבוננות פנימית, הכרות מעמיקה של כולנו וכמובן תירגול ולימוד של תכנים הקשורים במנהיגות. 


מדורה קבועה בחאן בארותיים


השלישי - חופשה משפחתית לפני שבועיים במושב חצבה שבערבה. שהינו בצימר מקסים עם מתחם/ חאן צבעוני וססגוני במיוחד - "שבילים במדבר". ממליצה מאוד לטייל או לערוך פיקניק באחד ממסלולי הטיול שבקרבת המושב - הנוף המדברי, הסלעים והעצים מייצרות תמונות עוצרות נשימה.לא. זאת לא אוסטרליה, זה כאן בערבה!

לא הפסקתי לצלם - כמה צבעים וטקסטורות....

הקטנטנים ברגע של אחווה

ממליצה לכולם לנסוע מדברא, ליהנות מהשקט, הנופים והיופי הבראשיתי שיש לנו בדרום הארץ.
איילת

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

אהבתם ? אז תשאירו תגובה

AYELITA Headline Animator